O nas

PROTEC.class

O nas

PROTEC.class? to marka dysponująca szerokim wachlarzem profesjonalnych produktów z branży elektrycznej. Od lat wyposażamy naszych klientów w narzędzia elektryczne oraz osprzęt monterski. Jesteśmy dla nich głównym dostawcą elementów elektro-instalacyjnych jak również podstawowych elementów instalacji elektrycznych. Staramy się zaspokajać kompleksowo potrzeby naszych klientów oferując produkty jak najwyższego standardu i odpowiedniej jakości przy umiarkowanej cenie. Poświadczają to międzynarodowe atesty oraz certyfikaty, tj. DIN/VDE, TÜV/GS, a także referencje samych klientów.

PROTEC.class? od lat posiada ugruntowaną pozycję na rynku Niemieckim, będąc na nim rozpoznawalnym standardem. W Polsce marka jest obecna  od 2004 roku. Ponad 10 lat obecności na rynku pozwoliło nam dobrze rozeznać się w branży i zdobyć rzeszę klientów, którzy chętnie do nas wracają. Regularnie poszerzamy także zakres oferowanych produktów, wprowadzając nowe pozycje. Asortyment jest stale dopasowywany do wymagań stawianych przez rynek. Regularne dostawy z Niemiec zapewniają stałą dostępność towaru na naszych magazynach.

Marka PROTEC.class? jest dystrybuowana przez sieć hurtowni FEGA Poland oraz przez grupę niezależnych dostawców na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, instytucjonalnych jak i hurtownie zainteresowane współpracą na szerszą skalę.

PROTEC.class

PROTEC.class

PROTEC.class