O nas

PROTEC.class

O nas

PROTEC.class® to marka dysponująca szerokim wachlarzem profesjonalnych produktów z branży elektrycznej. Od lat wyposażamy naszych klientów w narzędzia elektryczne oraz osprzęt monterski. Jesteśmy dla nich głównym dostawcą elementów elektro-instalacyjnych jak również podstawowych elementów instalacji elektrycznych. Staramy się zaspokajać kompleksowo potrzeby naszych klientów oferując produkty jak najwyższego standardu i odpowiedniej jakości przy umiarkowanej cenie. Poświadczają to międzynarodowe atesty oraz certyfikaty, tj. DIN/VDE, TÜV/GS, a także referencje samych klientów.

PROTEC.class® od lat posiada ugruntowaną pozycję na rynku Niemieckim, będąc na nim rozpoznawalnym standardem. W Polsce marka jest obecna  od 2004 roku. Ponad 10 lat obecności na rynku pozwoliło nam dobrze rozeznać się w branży i zdobyć rzeszę klientów, którzy chętnie do nas wracają. Regularnie poszerzamy także zakres oferowanych produktów, wprowadzając nowe pozycje. Asortyment jest stale dopasowywany do wymagań stawianych przez rynek. Regularne dostawy z Niemiec zapewniają stałą dostępność towaru na naszych magazynach.

Marka PROTEC.class® jest dystrybuowana przez sieć hurtowni FEGA Poland oraz przez grupę niezależnych dostawców na terenie całej Polski.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, instytucjonalnych jak i hurtownie zainteresowane współpracą na szerszą skalę.

PROTEC.class

PROTEC.class

PROTEC.class